Pigūs butai Barselona

Barselona yra vienas iš daugumos ryškių ir jaudinančių miestų, kad aplankytų Europoje nekalbant apie Ispaniją. Bet dėl jo didžiulės reputacijos ir pastoviai didėjančio populiarumo tai nėra pigu. Euras šliaužia kada nors arčiau į svarą, neužmiršdamas dolerio, tokiu būdu jūs turite surasti būdus taupyti pinigus jūsų kelionėje, ar jūs galėtumėte surasti save, leisdamas kelią per jūsų biudžetą.

Stereotipas, kad Ispanija yra pigi yra liūdnai disappering. Iš tikrųjų cigaretės, alkoholis ir maistas nuo tabacs ar prekybos centrų yra žymiai pigesni, bet valgantys ne namie ir einantys į barus, ir klubai sudeda. Kad išvengtumėte šio beveik beprasmiško eikvojimo pinigų ir į jeigu ne apsipirkimas Barselonoje ir svetainės lankymas, jūs norite įsitikinti, kad jūs randate acessible atostogų nuompinigius. Barselona yra pilna trumpalaikių išperkamosios nuomos butų, kurie yra idealūs grupei draugų ar šeimai, bet jūs galite užmokėti per daug už tai, ką jūs gaunate daug jų. Tačiau yra kelios vietos surasti pigius butus Barselona ir jei jūs pažiūrėsite teisingose vietose, jūs surasite puikų butą visam savo poreikiui. Dauguma šventės nuompinigių Barselonoje yra gerai esantys apie garsų Ramblas miesto širdyje.

Jūs surasite puikius butus fro šeimos ar grupės draugų ir maitindamasis keliomis naktimis per jūsų buvimą, jūs būsite nustebintas, kiek pinigų jūs galite taupyti. Ypač, jei jūs liekate šalia Ramblas, kur yra Boquerí a, Barselonos garsiausia rinka, pilna visų rūšių maisto, naujo kiekvieną dieną.